Samen vinden we de beste lening

Laat ons het werk voor jou doen, gratis

Wil je je droomhuis kopen? Dankzij onze expertise:

  • Hoef jij niet alle banken af te lopen en eindeloos te onderhandelen
  • Weet je zeker dat je op alle vlakken de beste hypothecaire lening krijgt
  • Hoef jij je niet bezig te houden met papierwerk
  • Ben je volledig in orde en bespaar je maximaal
  • Heb je een contactpersoon voor de volledige looptijd van je krediet, ook nadat de notariële akte is getekend

Wij doen al het werk voor jou, gratis en voor niks. Zo kan jij je bezighouden met wat écht telt: je nieuwe huis!

Maak nu je gratis afspraak!

Of ontdek meer over onze aanpak

Heel duidelijke, correcte en behulpzame man. Heeft ons werkelijk met raad en daad bijgestaan bij het vinden van een goede lening. Staat steeds voor je klaar indien er vragen of onzekerheden zijn. Een echte aanrader voor kandidaat-kopers!

Joy Janssen

Jean-Pierre van Hypotheekwereld heeft me enorm geholpen bij het vinden van een lening op maat. Ik werd begeleid in mijn zoektocht, in het aanvragen en zelfs nu, nadien, kan ik er nog met vragen terecht. Alles wordt erg duidelijk uitgelegd en zelfs per mail of al bellend worden vragen beantwoord. En dat allemaal volledig gratis. Dank je wel, Jean-Pierre!

Joke Emmers, 26, Antwerpen

Onze blog

Verplicht asbestattest bij verkoop van een woning

De Vlaamse Overheid streeft naar een asbestvrij Vlaanderen tegen 2040. Daarom maakten we in november 2022 massaal kennis met het asbestattest. Dit attest is bij de verkoop van huizen verplicht, maar hoe verkrijg ik zo’n attest? Hoe kan ik een asbestattest aanvragen, en door wie moet ik de test laten uitvoeren? Dat vertellen we jou allemaal in dit blogartikel.

Notariskosten

Als je leent voor een huis, komen daar extra kosten bij kijken. Zo moet je ook met notariskosten rekening houden bij een hypothecaire lening. Hoeveel die bedragen en wat ze precies inhouden, vertellen we je in deze blog. Scroll of swipe verder!

Denk je eraan om een tweede verblijf te kopen, maar vraag je je af of dat fiscaal interessant is? Het antwoord: ja, op voorwaarde dat je hier een hypotheek voor afsluit. Scroll verder en ontdek wat de federale woonbonus voor een 2de woning precies inhoudt, hoeveel belastingvermindering je ermee kan krijgen en wat de voorwaarden zijn.

Je hypothecaire lening is meer dan een lage rente

De meeste mensen schuimen alle banken af op zoek naar de laagste rente. Maar een hypotheek houdt veel meer in.

  • Heb je wel de voordeligste schuldsaldoverzekering bijvoorbeeld?
  • Weet je wat er gebeurt met je rente na de rentevaste periode?
  • Kan je tussentijds aflossen zonder boetes?
  • Welke looptijd is het voordeligst?
  • En hoe krijg je maximaal belastingvoordeel?

Bij Hypotheekwereld kijken we naar álle kosten en voorwaarden van je hypothecaire lening. Want wat heb je aan een lage rente als je je blauw betaalt aan je verzekeringen?

Maak nu je gratis afspraak!

Een directe lijn naar 20 banken en kredietgevers

We overlopen samen alle opties voor woonleningen. En dat zijn er een pak meer dan bij je bank. Want als onafhankelijke kredietadviseur vergelijken wij de hypothecaire leningen van 20 banken en kredietgevers.

Zo krijg je plots mogelijkheden waarvan je anders nooit had geweten. Via ons kan je bijvoorbeeld ook een huis kopen als je geen spaargeld, vast contract of partner hebt, of als je geen looptijd van 25 of 30 jaar meer kan starten.

Je bankier kan je deze opties niet allemaal aanbieden.

Wij wel.

Kom dus snel eens praten, het is helemaal gratis. Altijd.

De koop-je-droomhuis-checklist

5 checks op weg naar je nieuwe thuis

Wil je een huis kopen? Daar komt heel wat bij kijken. Van budgetbepaling tot hypotheekaanvraag. En alles daartussen. Wij helpen je op weg met de handige koop-je-droomhuis-checklist. Door je ‘to do’s’ af te vinken, koop je stap voor stap je nieuwe huis. De inside tips krijg je er bovenop!

Krijg jouw eigen checklist

Vind een Hypotheekwereld in je buurt

Verhaege Yves

03/766 23 60

Rupelmondestraat 8
9150 Bazel
België

bazel@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Johnny Reweghs

0472/57 33 32
0475/26 38 30

Tiensesteenweg 164 C
3380 Glabbeek
België

glabbeek@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Yves Van Gelder

0476/59 77 10

Prins de Merodelaan 10
3271 Averbode
België

averbode@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Dieter Vandewalle

09/384 59 35

Veldstraat 82
9890 Gavere-Asper
België

gavere@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Dries Baeyaert

03/349 10 30
0498/71 64 56

Jozef Wauterslaan 17
2845 Niel
België

niel@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Jacintha Bossaert

012/21 30 58
0495/61 40 72

Markt 11
3840 Borgloon
België

borgloon@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Siel Feyaerts

02/251 46 34

Ferdinand Campionlei 6
1800 Vilvoorde
België

vilvoorde@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Danny Van de Velde

0477/61 09 78

Alsembergsesteenweg 498
1653 Beersel
België

beersel@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Meyers Claudio

011/31 11 76

Bisschopsweyerstraat 35
3570 Alken
België

alken@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Ludwig Leenknegt

051/77 91 05

Canadalaan 7
8980 Passendale
België

passendale@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Kristof Reynders

0476/53 09 83

Bredestraat 19
3582 Koersel
België

beringen@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Liesbet Peeters

0498/03 19 90

Brusselsesteenweg 173
1980 Zemst
België

zemst@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Frank Vercammen

09/226 54 28

Mariakerksesteenweg 44
9031 Drongen
België

drongen@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Luc Vandille

050/50 11 66
0478/21 83 32

Kasteelstraat 1
8340 Damme
België

damme@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Christian Bellis

012/45 55 53
0473/42 11 24

Tongersesteenweg 124
3730 Hoeselt
België

hoeselt@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Jef Beckx

014/61 24 24
0491/15 29 71

Turnhoutseweg 61
2340 Beerse
België

beerse@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Marc De Hert

02/310 70 13
0479/86 24 11

Hubert Wauteletstraat 3
1930 Zaventem
België

zaventem@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Pak-kei Fung

056/22 07 68
0470/42 08 10

Koning Albertstraat 12-14
8500 Kortrijk
België

kortrijk@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Frank Bal

03/828 62 68

Kruishofstraat 293
2610 Wilrijk
België

wilrijk@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Jean-Marie Noben

03/283 89 89

Lange Lozanastraat 176
2018 Antwerpen
België

antwerpen@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend
Hedwig Rombouts

014/72 46 24
0494/70 07 04

Stationsstraat 64
2440 Geel
België

geel@hypotheekwereld.be

Maak een afspraak
Volledig vrijblijvend